Neden Üye Olmalıyım?

“Bir seyler yapılmış belli ki daha da fazlası yapılacak ama ben neden bu dernekte yer almalıyım?” bu soruyu kendinize soruyorsunuzdur.

TİDER’e neden üye olmanız gerektiğiyle ilgili sizlere bazı fikirler sunabiliriz.

    • TİDER kendimizi büyük bir aile olarak hissedip birlik ve beraberliğimizi yaşatacağımız buluşma noktamız olacaktır.
    • TİDER dün, bugün ve gelecek arasındaki köprü olacaktır. Hayata adım attığımızda yanımızda olan üniversitemizle bağlarımızı hiç koparmayacak; mezunlar ve öğrenciler arasındaki dayanışmanın, mentörlük ilişkileriyle kurulacağı bir platform olacaktır.
    • TİDER sadece ailemiz değil üyelerinin hayat mücadelesinde yardımlaşma, dayanışma, gelişme ve geliştirme noktasındaki en büyük dayanağı olacaktır.
    • TİDER bunların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirecek, mezunlarının ve öğrencilerinin çevrelerine karşı duyarlılıklarının yankılandığı sesi oluşturacaktır.
    • TİDER mensuplarının kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissettikleri bir kurumdur. Çünkü TİDER üyelerine indirim fırsatlarından, iş olanaklarına, kültür sanattan, eğitime, sosyal sorumluluk projelerine her alanda faydalanıp katılabilecekleri etkinlikler sunmaktadır.

Bunlar TİDER’in üyelerine katacaklarının bir kısmıdır. Üye olan her mezunumuz TİDER’in büyüdüğü ve yeşerdiği dalları oluşturacaktır. TİDER her yeni üyesiyle geleceğe daha güçlü ve emin adımlarla ilerleyecektir. Şimdi eğer sende gelmek istiyorsan yanımıza,durma! çünkü bu ailede sanada yer var.