Erhan Erken’e Ziyaret

TİDER YK Başkanımız S.Mutluhan Öztürk, Başkan Yardımcımlarımız İbrahim İnan, Mustafa Kulcan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Erdem, Murat Şahin; 2004-2013 yıllarında Üniversitemiz Müteveli Heyeti Başkanlığı yapan ve halen İTO Meclis Üyesi görevini yürütmekte olan Sn.Erhan Erken Bey’e ziyarette bulundu.

Eminönü’nde Sn.Erken’in sahibi olduğu Kuzey Haber Ajansı’nda yapılan görüşmede Dernek Yönetimimiz; TİDER projeleri ve gelinen aşamalar için Sn.Erhan Erken’e bilgilendirme yaptılar.

Gerek üniversitemizin bu günlere gelmesinde, gerekse derneğimizin kurulum süreçlerinde yapmış olduğu çok değerli katkılardan ötürü öncelikli olarak bir teşekkür ziyareti amacı taşıyan görüşmede; Erhan Bey’in yıllardır mücadele verdiği ve üstad olarak kabul edileceği STK konusunda tavsiyeleri dinlendi.

Görüşme sonunda; Dernek çalışmalarımız sırasında ziyaret edilen Çorum Valimiz Sn.Vahdettin Özcan Bey’in özel olarak Sn.Erken’e ulaştırmak için bizlere verdiği elçilik görevi yerine getirildi. Valimizin vermiş olduğu hediyelerde kendilerine takdim edildi.