Murat Kalsın’a Ziyaret

TİDER Yönetim Kurulu; Başkanımız S.Mutluhan Öztürk, Başkan Yardımcımlarımız İbrahim İnan, Mustafa Kulcan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Şahin; İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn.Gökhan Murat Kalsın’a ziyarette bulundu.

Sn.Gökhan Murat Kalsın’ın firması Arkon İnşaat’ın merkez binası Fulya Arkon Plaza’da gerçekleşen görüşmede İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunlarının iş bulma süreçleriyle alakalı; İTO ile TİDER olarak nasıl kariyer imkanları oluşturulabilir? konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Geçtiğimiz bir aylık süreçte TİDER’den iki mezunumuzu kendi işlerinde istahdam eden Sn.Kalsın bundan sonraki süreçte de ona yakın mezunumuzu daha istahdam etmek istediğini iletti.

İstanbul Ticaret Odası olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne verdikleri değerden bahseden Sn.Kalsın ‘İTO olarak istihdam konusunda sonuna kadar gençliğimizin yanındayız’ mesajı verdi.

TİDER’in hayata geçireceği ‘HerDalBirHayal’ projesinin davetiyesininde takdim edildiği ziyarette, görüşme sonunda TİDER Başkanımız S.Mutluhan Öztürk, Sn.Gökhan Murat Kalsın Beye katkılarından dolayı hediye takdim etti.